Motorex Helmet Care

Kód: 0001989
Značka: MOTOREX
249 Kč
Skladem

Aktivní čistící a ošetřující pěna pro přilby a vnitřní polstrování, vhodná také na chrániče a boty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čistí, dezodorizuje a chrání.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 

Image result for motorex logo"

Motorex, silná značka, která spojuje inovaci s tradicí.

Za každou silnou značkou jsou mimořádné produkty, komplexní servis a oddaní zaměstnanci. Zakladatel společnosti a průkopník Arnold Bucher začal vyrábět REX kožený a produkty pečující o podlahu v Bützbergu blízko Langenthalu v roce 1917. Rostoucí motorizace vedla ke změně v obchodních aktivitách a REX se stal MOTOREXEM v roce 1947.

Bucher – Motorex Group je nezávislý rodinný podnik. To se skládá z Bucher AG Langenthal, mateřské společnosti, která je zodpovědná za vývoj, výrobu a distribuci MOTOREX značky maziv,péči a čisticích prostředků. Motorex AG Lagenthal, jenž se specializuje na průmyslové maziva a Motorex – Toptech AG, kteří prodávají a montují pracovní vybavení.

Nakupování s MOTOREX znamená, že se můžete spolehnout na vyhledání toho správného produktu pro každé mazací potřeby v našem širokém rozsahu. Špičková kvalita je závazek, který u Motorexu platí v každém cenovém segmentu od založení společnosti. Tento princip je cestu pro nepřetržitou inovaci ve firmě MOTOREX.

Společnost MOTOREX AG Langenthal sleduje kvalitu svých produktů. V současnosti jsou Motorex produkty celosvětově spojovány se závodními úspěchy, top kvalitou a průmyslovou dokonalostí.

 

 

Navzdory nasycenému stavu trhu maziv, ve Švýcarsku v posledních několika letech jsme dosáhli tempa růstu mezi 7 a 10%. Jeden motor ze čtyř, na zemi, na vodě nebo ve vzduchu, je mazán s olejem „vyrobeno v Langenthal“.

S 7,6 miliony litrů, Bucher MOTOREX má největší skladovací kapacity základního oleje ve Švýcarsku. Další 2 miliony jsou uloženy ve vnějších nádržích.

Více než 20 000 aktivních zákazníků ve Švýcarsku.

 

Jak v práci tak i doma odpovědnost za životní prostředí má klíčový význam. Hlavní zásady jsou určeny pro nás všechny tím správným směrem. Naším úkolem je dosáhnout skutečné udržitelnosti. Naše politika ochrany životního prostředí se vztahuje na všechny oblasti naší Bucher-MOTOREX skupiny společností a běží jako "zelenélinky

  • Vyvíjíme, prodáváme a vyrábíme výrobky, Motorex, které mají být bezpečně vyráběny, bezpečně používány, bezpečně recyklovány a bezpečně zlikvidovány.
  • V průběhu výroby, skladování, prodeje a používání našich výrobků MOTOREX jsme minimalizovali dopad jak na člověka tak na životní prostředí.
  • Každý den se snažíme vyrábět co nejméně odpadu, jak je to možné, zachovat zdroje a udržet emise tak nízké, jak je to možné.
  • Stejně vysoká úroveň priority je přiřazena ekonomickým záležitostem, bezpečnosti, ochrany životního prostředí a zdraví v naší MOTOREX strategii.
  • Naším cílem je neustále zlepšovat bezpečnost, ochranu zdraví a životní prostředí. Přijali jsme tyto výzvy jako věc politiky, a to bez ohledu na to, zda se na ně vztahují zákonné povinnosti nebo podmínky stanovené úřady.

Svým nekompromisním zajišťováním kvality na všech úrovních, Motorex vyrábí produkty a služby trvale vysoké kvality. V roce 1993 společnost byla držitelem certifikátu kvality mezinárodně uznávané ISO 9001 pro jeho celkový výkon v oblasti vývoje, výzkumu, výroby, prodeje, po-prodejní servis, výstupní kontrolu, marketingu a komunikace. Přípravy na certifikaci podle normy ISO 14001 v současné době probíhá.

Tento rozdíl je zárukou, že jste si vybrali toho pravého partnera a stojí na MOTOREX pro špičkovou kvalitu za slušné ceny.

 

  • SQS certifikát
  • ISO 9001:2008
  • ISO 14001:2004
×

Splátková kalkulačka ESSOX

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.