Dárkový poukaz

Udělejte radost svým příbuzným nebo přátelům a kupte jim dárkový poukaz na nákup v našem obchodě.
Ideální jako dárek k svátku, narozeninám, vánocům či při příležitost svatby nebo jiné události.
Poukázku je možné použít na libovolný nákup zboží v našem kamenném obchodě nebo e-shopu. Nákupem dárkového poukazu odpadají problémy s nevhodnými dárky, obdarovaný si sám vybere zboží, které mu vyhovuje, a uhradí ho dárkovým poukazem.

Jak lze dárkovou poukázku získat?

Online objednávka:
Dárkovou poukázku Vám buď bude zaslán poštou na dobírku, nebo si ho můžete vyzvednout připravený osobně v naší kamenné prodejně a jeho hodnotu uhradit v hotovosti nebo platební kartou.

https://www.kolago.cz/novinky/darkovy-poukaz/



Osobní objednávka v naší kamenné prodejně:
Dárkovou poukázku Vám vystavíme a předáme při osobní návštěvě naší prodejny, lze uhradit v hotovosti nebo platební kartou. Objednejte si dárkový poukaz online objednávkou (viz výše) a u způsobu vyzvednutí si zatrhněte osobní odběr v prodejně, poukázka na Vás bude čekat připravena v naší kamenné prodejně.

Co je možné za poukázku nakoupit?

Poukázku je možné použít na nákup libovolného zboží v rámci naší nabídky nebo na úhradu libovolných námi nabízených služeb (půjčovna, servis).

Další podrobnosti:

Naše poukázka má NEOMEZENOU DOBU PLATNOSTI.

Poukázka je na jedno použití a pozbývá platnosti uplatněním v naší kamenné prodejně.

Hodnotu dárkového Poukazu je nutné vyčerpat najednou. Nevyčerpaná hodnota poukázky se nevrací. Dárkový poukaz není možné vyplatit v hotovosti, lze ho pouze použít na úhradu zboží nebo služeb v rámci KOLAGO s.r.o.

IMG_2695

×

Splátková kalkulačka ESSOX

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.