Garmin HRM Dual

Kód: 0007432
Značka: Garmin
1 790 Kč
Skladem

Bezdrátový snímač tepové frekvence s konektivitou ANT+ a BLE.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis

Snímač tepové frekvence HRM Dual měří srdeční tep. Konstrukčně je podobný snímači HRM Premium, ale kromě ANT+ bezdrátové komunikace podporuje také komunikaci prostřednictvím Bluetooth Low Energy signálu. Zatímco ANT+ komunikaci využijete především pro spojení se sporttestery značky Garmin, Bluetooth Low Energy signál je vhodný pro spojení s řadou dalších elektronických zařízení, jako jsou chytré mobilní telefony, chytré hodinky jiných značek či dokonce fitness tréninkové vybavení, jako jsou indoor běžecké, cyklistické nebo veslovací trenažéry.

Snímač srdečního tepu Garmin HRM Dual je napájený uživatelsky výměnnou knoflíkovou baterií typu CR2032, na jednu baterii nabízí výdrž až 3,5 roku při průměrném tréninkovém využití 1 hod. denně. Snímač má elastický, anatomický popruh s nastavitelnou délkou, hmotnost snímače je 54 gramů.

 

Obsah balení

  • Hrudní pás, snímač tepu
  • Návod k použití

HRM DUAL je nový, hrudní snímač srdečního tepu značky Garmin s podporou ANT+ a Bluetooth Low Energy bezdrátových technologií. Dosud nabízela značka Garmin snímače srdečního tepu s podporou jen ANT+ signálu, HRM DUAL je první snímač značky Garmin, který nabízí jak ANT+, tak i Bluetooth Low Energy podporu.

Trh fitness čidel a snímačů se podle technologie bezdrátového přenosu dělí na dva velké tábory: ANT+ a Bluetooth. Bezdrátový přenos ANT+ využívá značka Garmin pro svoji spolehlivost a energetickou nenáročnost pro komunikaci mezi hodinkami nebo sporttestery a bezdrátovými čidly, jako jsou například právě snímače tepu, kadence či teploty. Bluetooth čidla jsou rozšířena zejména díky trhu chytrých mobilních telefonů, příbuzných chytrých hodinek a fitness aplikací. Nový snímač srdečního tepu Garmin HRM DUAL spojuje oba světy. Umožňuje propojení se všemi stávajícími sporttestery Garmin s podporou ANT+ a současně jej můžete využít pro spojení s širokou škálou chytrých telefonů a fitness aplikací s možností připojení Bluetooth Low Energy snímačů.

Snímač tepu Garmin HRM DUAL s ANT+ a Bluetooth komunikací

Jednou z oblastí využití HRM DUAL senzoru jsou aplikace pro indoor cyklistický trénink, jako je například Rouvy (https://rouvy.com/cs/). Snímač tepu HRM DUAL můžete mít při tréninku na cyklistickém trenažéru spojený jak s hodinkami nebo cyklopočítačem, tak i s tréninkovou aplikací. Podobné tréninkové aplikace jsou dnes již tak dokonalé, že ve sojení s chytrým cyklistickým trenažérem jsou schopné reálně simulovat jízdu po konkrétní trati. Současné spojení jak s hodinkami, tak s aplikací má význam pro zobrazení srdečního tepu na větší obrazovce tréninkové aplikace na televizi, monitoru, displeji tabletu nebo telefonu a současně ve snadném přenesení podrobností o tréninku do tréninkového deníku Garmin Connect. Zázman podobného indoor tréninku v aplikaci typu Rouvy má oproti záznamu v Garmin Connect k dispozici i zdolaný výškový profil a trasu v mapě, po které jste virtuálně jeli. Hodinky nebo cyklopočítače při tréninku v místnosti na trenažéru virtuální trasu ani virtuální výškový profil nezaznamenají.

Snímač tepu Garmin HRM DUAL s ANT+ a Bluetooth komunikací při propojení s tréninkovým programem ROUVY

Snímač srdečního tepu Garmin HRM DUAL je napájený uživatelsky výměnnou knoflíkovou baterií typu CR2032, na jednu baterii nabízí výdrž až 3,5 roku při průměrném tréninkovém využití 1 hod. denně. Snímač má elastický, anatomický popruh s nastavitelnou délkou, hmotnost snímače je 54 gramů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Garmin
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Image result for garmin logo

Garmin Ltd. je mateřská firma společností, které v roce 1989 založili Gary Burrell a Min Kao (odtud název GarMin), vyvíjející letecké, námořní, outdoorové, automobilové navigační přístroje využívající GPS a přístroje avioniky. Pobočka sloužící jako hlavní sídlo je ve státě Kansas, v USA. Největší a také výrobní závod, Garmin (Asia) Corporation je situován ve městě Sijhih v Tchaj-wanu.

Gary Burrell, narozen 1937, vzděláním elektroinženýr, původně pracoval ve společnosti King Radio, která vyráběla letecké vysílačky a kde pracoval i na projektech vysílaček pro firmu Boening. Společnost se později spojila se společností Alied Corporation.

Min H. Kao (Čínsky: 高民環), se narodil roku 1949 v malém městě v Tchaj-wanu] zvaném Chushang v okrese Nan-tchou. Po studiích na Národní tchaj-wanské univerzitě studoval ve Spojených státech na univerzitě v Tennessee. Následně pracoval pro NASA a Armádu Spojených států.

Kao byl najat Burrellem do pobočky bývalé King Radio, tehdy již jako Allied´s King, která měla na starost vývoj armádní navigace za použití systému GPS. Burrell opustil společnost v roce 1989. Systém GPS tehdy ještě nebyl plně funkční a byl upravován za pomoci raketoplánu Challenger. Ke zprovoznění došlo v květnu 1989.

Burrell sám neplánoval založit společnost, ale pokud by k tomu mělo dojít, tak jedině s Kaem. Oba se shodli, že budoucnost navigace spočívá ve využití družic GPS.[1]

Původně založená společnost se jmenovala NavPro, ale protože konkurence začala používat název ProNav, změnili název na GARMIN, což je spojení prvních tří písmen ve jménech zakladatelů (GARy - MIN).

V současné době se společnost zabývá téměř veškerými typy navigačních přijímačů. Kromě turistických navigátorů a automobilových zařízení nabízí také přístroje pro lodě, letadla, ale také speciální zařízení pro hráče golfu.

V oblasti turistických navigátorů, které se využívají hojně také pro hru Geocaching má Garmin dnes dominantní postavení. V oboru přijímačů pro automobily se na trhu dělí především s konkurenční firmou TomTom, ale také Nokia, Blaupunkt, Mio, Navigon a dalšími.

Zdroj Wikipedia

×

Splátková kalkulačka ESSOX

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.