Apache-Bikes

Webová stránka značky: Apache-Bikes

 

V prvním roce jednadvacátého století se začala psát historie značky Apache. Za tou stojí čtyři bývalí čeští cyklističtí a triatlonoví závodníci, kteří se ve výrobě a prodeji kol, cyklistických komponentů a doplňků pohybují od samého začátku svobodného podnikání v Čechách. Založení vlastní značky kol bylo významným milníkem jejich podnikatelské dráhy, která odstartovala už začátkem devadesátých let pouze na základě jejich zkušeností a rodinného kapitálu.

Apache na sebe poprvé významněji upozornil v roce 2003, když světu představil juniorského Mistra světa Jaroslava Kulhavého. V sedmi letech své existence se již zavedená značka Apache pustila do vývoje elektrokol, jimž v té době věřil málokdo. Dnes Apache patří mezi největší výrobce ve střední Evropě a stal se prakticky synonymem pro slovo elektrokolo. V průběhu dalšího desetiletí značka rostla, sílila a vzkvétala. Výrazný zápis do cyklistické historie se značce Apache podařil v roce 2017, kdy vybudovala vlastní továrnu na montáž jízdních kol a elektrokol. Tímto nadčasovým krokem se Apache Bicycles zařadil mezi velké evropské výrobce kol.

Je tu rok 2019, značka slaví osmnáctiny a vstupuje do dospělosti. Pro letošní sezónu Apache přichystal spoustu výrazných novinek. Zcela nové rámy mají horská kola Tuwan a dámské modely Yamka, nové jsou také lehké dětské modely Waya a Tuari, zaměřené i na mladé závodníky. V segmentu elektrokol pak budou zcela nepřehlédnutelné modely Quruk, Hupahu a Tuwan s bateriemi integrovanými do spodní rámové trubky. Tou největší novinkou pak jistě bude zcela nový model Payat s česko-japonským motorem Comp Drive, který útočí na hmotnostní rekordy mezi elektrokoly. Nových modelů jízdních kol a elektrokol je celkem 61, což je na meziroční obměnu modelů číslo zcela nevídané a jedná se prakticky o renesanci značky.

Při vývoji a výrobě jízdních kol a elektrokol se společnost Apache Bicycles zaměřuje především na jejich dokonalou funkčnost a absolutní spolehlivost. Důraz klade na preciznost montáže i kvalitu používaných komponentů. Většina dílů pochází od renomovaných výrobců jako jsou Shimano, SR Suntour, Rock Shox, Bosch nebo Ergon. Obrovský důraz je kladen také na vzhled kol a jak na zákazníky působí. V tomto směru tedy letos Apache přichází se zcela novým designem a netradičními názvy jednotlivých modelů.

Kolekci Apache Bicycles pro rok 2019 tvoří 25 modelů horských, krosových a dětských jízdních kol a 80 různých variant elektrokol. Vše od základních městských modelů až po špičkově vybavená horská elektrokola. Najít si to ideální jízdní kolo či elektrokolo podle svých očekávání a potřeb by mělo být celkem snadné.

Věříme, že si z naší nabídky vyberete a i vy se zařadíte mezi naše spokojené zákazníky.

Váš Apache Bicycles

Žádné produkty značky Apache-Bikes nebyly nalezeny...
×

Splátková kalkulačka ESSOX

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.