OVERVOLT (E-BIKE)

Naše Overvolts jsou vynikající posilovači MTB, ale především jsou vynikající v MTB! S vývojem těchto nestandardních kol, začali inženýři s nepopsaným listem. S vyztuženým rámem a pečlivě vybranými komponenty, tyto MTB nejsou jen modely s přidaným motorem. Spolehlivé, robustní a přístupné zároveň, byly navrženy s tímto cílem.

OVERVOLT: MTB nade vše

Po roce vývoje, Overvolt FS konečně dorazila, připravená přijmout jakoukoliv výzvu! Jeho 140 mm zdvihy poskytují komfort, který je citlivý přes malé hrboly a zároveň progresivní nad velkými dopady. Jeho 27,5″ kola poskytují všestrannost, manipulativnost a sjízdnost. Naše modely FS a HT jsou vyrobeny výhradně z hliníku, Supreme 6 naší nejlepší slitiny.

Dokázali jsme udělat posilovače kol s charakteristickými rysy MTB, schopné jezdit od trailů až po technický terén. Hydraulické odpružení a vidlice je přizpůsobená hmotnosti kola, 12 a 15 mm nápravy kola, závěsné osy inspirované OST + technologií, vnitřní vedení kabelů, kuželovitá hlavní trubka… všechno tam najdete!

Overvolt je vyvinutý Nicolasem Vouillozem a geometrie se co nejvíce podobné kolu. K dispozici jsou 3 velikosti, velikost S má osu šlapacího středu sníženou o 5 mm, aby odpovídala ženské postavě.

Proč tento zadní trojúhelník?

Při návrhu asistovaného kola, problémy nebyly stejné jako u klasické MTB. Klíčové otázky jsou tlumení nárazů a ztráta prostoru. Prostor obsazený motorem, kde je standartní spodní konzola na nás vrhá povinnost najít inovativní technická řešení.

První omezení se týká hlavně otočného bodu: velikost prostoru, který využívá motor znamená, že musí být umístěno velmi vysoko. Druhý problém spočívá v poloze řetězu: je velmi nízko vzhledem k poměru tradičního kola a vzhledem k malé velikosti výstupu motoru řetězového kola. To vedlo k určení otočného ramene, což umožnilo, aby se řetěz zcela uvolnil a zabránilo se jakémukoliv kontaktu mezi ním a vidlicí.

Pokud jde o systém propojení speciálně vyvinutý pro OVERVOLT, které jsou odpovědné za tlumení nárazů. Jedinečný design této otočné kinematiky dává kompaktnost zadnímu trojúhelníku a je možné kolo lépe ovládat, způsobuje to vetší hravost.

Bosch assistance: osvědčená efektivita

Této Německé firmě se podařilo stanovit standard pro pomoc elektrické energie v MTB světě. Jedná se o všestrannou, flexibilní a špičkovou výkonnost – ideální pro naše Overvolts.

Bosch motor poskytuje dynamickou a přímou pomoc pro celý rozsah převodů, nastavení je automatické v závislosti na rychlosti kola, a na rychlosti a síle šlapání. Je také možné zvolit režim v závislosti na podmínkách terénu. K dispozici jsou 4 úrovně výkonu: Eco, Touring, Sport a Turbo.

Systém Performance Bosch, které jsou nainstalovány na Overvolt FS 900 a HT 900, je nejsportovnější v rozmezí Bosch. Přináší 250W výkon a má několik výhod proti verzi Activ (namontován na Overvolt FS 500 a HT 500) : kompaktnější, o 4% lehčí, větší točivý moment, a křivka pomoci, která je dynamičtější a konstantní, blíží se limitu 25 km / h. V neposlední řadě kompaktní konstrukce motoru, umožňuje dokonalé začlenění do rámu a zvyšuje výšku.

Extrémně lehká, Bosch PowerPack pohání celý systém optimálním způsobem, a to díky vyhrazenímu systému řízení. S jeho 400 Wh zásoby energie, má rozsah 50 – 160 km (v závislosti na zvoleném režimu pomoci a terénu). Tento lithium-iontový akumulátor s ultra-vysokým výkonnem netrpí ani paměťovým efektem ani samovybíjením. To znamená, že se může částečně dobít a neovlivní to jeho životnost. Instalace je velmi snadná a to díky ergonomické rukojeti, baterie BoschPowerPack, je připojena k dolní trubce a může být také dobíjena přímo na kole. Její pozice nemá negativní vliv na jeho vyvážení a ovládání.

Toto kolo je 100% smontované ve Francie a garantujeme nejlepší možnou asistenci MTB. Kvalita výroba, skvělé komponenty, vyjimečná úprava: Váš Overvolt Vám dá impuls, jako nikdy předtím!

ARVE Error: The Vimeo endpoint located at http://vimeo.com/api/oembed.json?url=http%3A//vimeo.com/73781718 returned a 404 error.
Details: Not Found

 

Vlastnosti rámu Overvolt 2015: 

– Overvolt FS: 140mm, přední a zadní zdvih, pro nejlepší tlumení nárazů
– geometrie a kinematika vyvinutá s Nicaloasem Vouillozem
– 100% Supreme6 rám z této slitiny
– 27,5″ kola
– upravený hydraulický tlumič a vidlice, přizpůsobená na hmotnost kola ( 140mm vidlice na Overvolt FS a 120 mm na Overvolt HT)
– 12mm a 15mm nápravy kola
– závěsné osy inspirované OST +
– originální díly: MTB Shimano, kola Mavic, pneu Michelin Wild Grip’R2, široká říditka, atd.
– interní směrování kabelů
– kuželová hlavní trubka
– možnost připojení nosiče zavazel na Overvolt HT

Výkon a funkce motoru Bosch:

– výkon: 250W
– nejvyšší rychlost: 25 km / h
– maximální točivý moment: 60 N.m
– konstantní pomoc až do 25 km / h
– křivka má sportovní zrychlení
– 4 režimy pomoci: Eco, Touring, Sport a Turbo
– automatický snímač rychlosti
– kompaktní
– hmotnost: 3,9kg

Vlastnosti baterie Bosch PowerPack:

– zásoba energie: 400Wh
– rozsah 50 až 160 kilometrů (v závislosti na režimu a podmínkách)
– složení: lithium-ion
– doba nabíjení: 4h a 30min
– možnost dobíjení při namontování na kole
– zajištěno spodní trubkou
– snadná montáž a demontáž, díky ergonomické rukojeti

 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení