OVERVOLT (E-BIKE)

Naše Overvolts jsou vynikající posilovači MTB, ale především jsou vynikající v MTB! S vývojem těchto nestandardních kol, začali inženýři s nepopsaným listem. S vyztuženým rámem a pečlivě vybranými komponenty, tyto MTB nejsou jen modely s přidaným motorem. Spolehlivé, robustní a přístupné zároveň, byly navrženy s tímto cílem.

OVERVOLT: MTB nade vše

Po roce vývoje, Overvolt FS konečně dorazila, připravená přijmout jakoukoliv výzvu! Jeho 140 mm zdvihy poskytují komfort, který je citlivý přes malé hrboly a zároveň progresivní nad velkými dopady. Jeho 27,5″ kola poskytují všestrannost, manipulativnost a sjízdnost. Naše modely FS a HT jsou vyrobeny výhradně z hliníku, Supreme 6 naší nejlepší slitiny.

Dokázali jsme udělat posilovače kol s charakteristickými rysy MTB, schopné jezdit od trailů až po technický terén. Hydraulické odpružení a vidlice je přizpůsobená hmotnosti kola, 12 a 15 mm nápravy kola, závěsné osy inspirované OST + technologií, vnitřní vedení kabelů, kuželovitá hlavní trubka… všechno tam najdete!

Overvolt je vyvinutý Nicolasem Vouillozem a geometrie se co nejvíce podobné kolu. K dispozici jsou 3 velikosti, velikost S má osu šlapacího středu sníženou o 5 mm, aby odpovídala ženské postavě.

Proč tento zadní trojúhelník?

Při návrhu asistovaného kola, problémy nebyly stejné jako u klasické MTB. Klíčové otázky jsou tlumení nárazů a ztráta prostoru. Prostor obsazený motorem, kde je standartní spodní konzola na nás vrhá povinnost najít inovativní technická řešení.

První omezení se týká hlavně otočného bodu: velikost prostoru, který využívá motor znamená, že musí být umístěno velmi vysoko. Druhý problém spočívá v poloze řetězu: je velmi nízko vzhledem k poměru tradičního kola a vzhledem k malé velikosti výstupu motoru řetězového kola. To vedlo k určení otočného ramene, což umožnilo, aby se řetěz zcela uvolnil a zabránilo se jakémukoliv kontaktu mezi ním a vidlicí.

Pokud jde o systém propojení speciálně vyvinutý pro OVERVOLT, které jsou odpovědné za tlumení nárazů. Jedinečný design této otočné kinematiky dává kompaktnost zadnímu trojúhelníku a je možné kolo lépe ovládat, způsobuje to vetší hravost.

Bosch assistance: osvědčená efektivita

Této Německé firmě se podařilo stanovit standard pro pomoc elektrické energie v MTB světě. Jedná se o všestrannou, flexibilní a špičkovou výkonnost – ideální pro naše Overvolts.

Bosch motor poskytuje dynamickou a přímou pomoc pro celý rozsah převodů, nastavení je automatické v závislosti na rychlosti kola, a na rychlosti a síle šlapání. Je také možné zvolit režim v závislosti na podmínkách terénu. K dispozici jsou 4 úrovně výkonu: Eco, Touring, Sport a Turbo.

Systém Performance Bosch, které jsou nainstalovány na Overvolt FS 900 a HT 900, je nejsportovnější v rozmezí Bosch. Přináší 250W výkon a má několik výhod proti verzi Activ (namontován na Overvolt FS 500 a HT 500) : kompaktnější, o 4% lehčí, větší točivý moment, a křivka pomoci, která je dynamičtější a konstantní, blíží se limitu 25 km / h. V neposlední řadě kompaktní konstrukce motoru, umožňuje dokonalé začlenění do rámu a zvyšuje výšku.

Extrémně lehká, Bosch PowerPack pohání celý systém optimálním způsobem, a to díky vyhrazenímu systému řízení. S jeho 400 Wh zásoby energie, má rozsah 50 – 160 km (v závislosti na zvoleném režimu pomoci a terénu). Tento lithium-iontový akumulátor s ultra-vysokým výkonnem netrpí ani paměťovým efektem ani samovybíjením. To znamená, že se může částečně dobít a neovlivní to jeho životnost. Instalace je velmi snadná a to díky ergonomické rukojeti, baterie BoschPowerPack, je připojena k dolní trubce a může být také dobíjena přímo na kole. Její pozice nemá negativní vliv na jeho vyvážení a ovládání.

Toto kolo je 100% smontované ve Francie a garantujeme nejlepší možnou asistenci MTB. Kvalita výroba, skvělé komponenty, vyjimečná úprava: Váš Overvolt Vám dá impuls, jako nikdy předtím!

ARVE Error: The Vimeo endpoint located at http://vimeo.com/api/oembed.json?url=http%3A//vimeo.com/73781718 returned a 404 error.
Details: Not Found

 

Vlastnosti rámu Overvolt 2015: 

– Overvolt FS: 140mm, přední a zadní zdvih, pro nejlepší tlumení nárazů
– geometrie a kinematika vyvinutá s Nicaloasem Vouillozem
– 100% Supreme6 rám z této slitiny
– 27,5″ kola
– upravený hydraulický tlumič a vidlice, přizpůsobená na hmotnost kola ( 140mm vidlice na Overvolt FS a 120 mm na Overvolt HT)
– 12mm a 15mm nápravy kola
– závěsné osy inspirované OST +
– originální díly: MTB Shimano, kola Mavic, pneu Michelin Wild Grip’R2, široká říditka, atd.
– interní směrování kabelů
– kuželová hlavní trubka
– možnost připojení nosiče zavazel na Overvolt HT

Výkon a funkce motoru Bosch:

– výkon: 250W
– nejvyšší rychlost: 25 km / h
– maximální točivý moment: 60 N.m
– konstantní pomoc až do 25 km / h
– křivka má sportovní zrychlení
– 4 režimy pomoci: Eco, Touring, Sport a Turbo
– automatický snímač rychlosti
– kompaktní
– hmotnost: 3,9kg

Vlastnosti baterie Bosch PowerPack:

– zásoba energie: 400Wh
– rozsah 50 až 160 kilometrů (v závislosti na režimu a podmínkách)
– složení: lithium-ion
– doba nabíjení: 4h a 30min
– možnost dobíjení při namontování na kole
– zajištěno spodní trubkou
– snadná montáž a demontáž, díky ergonomické rukojeti

 
×

Splátková kalkulačka ESSOX

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.