XELIUS EFI (ROAD)

Technologie EFI je inovace vyvinutá v roce 2013, která se stala revolucí v Lapierre. Od této doby se karbonový rám staví ze dvou oblastí:

– Power Box : nadrozměrná zadní vidlice, spodní držák, spodní trubka a hlavová trubka pro maximální tuhost a tedy 100% přenosu energie z pedálu.

– Absorpční část: sedlové vzpěry, sedlová trubka, horní trubka a vidlice navrženy tak, aby absorboval malé nárazy a vibrace pro maximální kontrolu a přesnost: každý tvar a tloušťka, stejně jako druh a orientace vláken byly stanoveny na požadovanou pružnost a reaktivitu.

Power Box technologie nabízí vynikající tuhost rámu v hlavní trubce, spodního držáku a zadního trojúhelníku. Tato jedinečná pevnost Xelius EFi, Vám umožní ušetřit 4% své energie ve srovnáním s předchozím Xelius. Aerodynamické výkony v Xelius EFi byly testovány a schváleny týmem FDJ.fr.

Vlastnosti rámu XELIUS EFI 1025:

F40 100% monocoque karbonový přední trojúhelník: směs VHM (Velmi vysoký modul) vláken (40%) s HM (high-modul) a HR (vysoce odolné) vláken, pro větší tuhost a sníženou hmotnost.

1050g ve velikosti 55
100% Carbon Lapierre vidlice: semi: integrované brzdy verze (350g) normální verze (330g)
1 “1/8 až 1″ 1/4 aerodynamická kuželovitá hlavní trubka s integrovanými karbonovými součastmi
100% karbonová zadní vidlice
press-fit šlapací střed
interní směrování kabelů
 

×

Splátková kalkulačka ESSOX

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.