Permanentní reflexní sprej ALBEDO100

Kód: 0014211
299 Kč
Skladem

Permanentní reflexní sprej ALBEDO100, který slouží k aplikaci např. na kov, dřevo, beton, plast atd., odráží zdroj světla a díky tomu jsou předměty na které byl sprej použit lépe vidět za šera nebo úplé tmy.

Dodáváme ve 100ml spreji

Detailní informace

Detailní popis produktu

Reflexní sprej, který slouží k aplikaci např. na kov, dřevo, beton, plast atd., odráží zdroj světla a díky tomu jsou předměty na které byl sprej použit  lépe vidět za šera nebo úplé tmy jasně bílou zářivou barvou.

  • sprej má bílý odstín(záleží na síle vrstvy)

Použití: Nanášejte na čistý povrch. Protřepejte po dobu alespoň 1min. Protřepávejte i průběžně během aplikace. Po použití vyčistěte trysku postřikem vzhůru nohama

Obsah: 100ml

Použití: na kov, dřevo, beton, plast atd.

Varování:

Způsobuje vážné podráždění očí. Může způsobit ospalost nebo závratě. Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřátí se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinymi zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Používejte pouze venku nebo v dobře větraných prostorách. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C. Uchovávejte mimo dosah dětí. Odstraňte obsah/obal v souladu s místními předpisy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.