SPICY (MTB)

Vyvinut kolem 150 mm OST + kinematiky. Je velmi účinný do kopce a hodně rychlý z kopce. Má 27,5″ kola a jeho geometrie je vyvinutá s Nico Vouillozem, aby byl Spicy skvělý na jakémkoliv terénu.

Týmová verze Spicy používá monocoque přední trojúhelník v jednosměrných uhlíkových vláknech (nabízí optimální poměr odpor / tuhost) a zadní trojúhelník v Supreme 6. Samozřejmě Spicy přichází s nejnovější verzí e: i Shock Auto, což je inteligentní odpružení. Chcete-li  si vytvořit toto jedinečné kolo, zvolili jsme to nejlepší ze SRAM: 160 mm RockShox Pike vidlici, Rock Shox Monarch RT3 relé odpružení, …

Další dva modely v rodině Spicy nechtějí zůstat pozadu. Mají ze Supreme 6 slitiny rámu a pečlivě vybrané komponenty. Letos jsou všechny naše 3 modely vybaveny teleskopickou sedlovkou, nezbytné pro kola na enduro. Kola zaměřené jen na Mountain jsou radikálnější pro rok 2015.

Jediná omezení, jsou ta Vaše!

2015 Spicy vlastnosti:
– 150mm OST + kinematika
– carbon verze: 24t a 40t modul vlákno monocoque přední trojúhelník, Supreme 6 zadní trojúhelník
– hliník verze: 100% Supreme 6 slitina
– 27,5″ kola s vyhrazenou geometrii
– kompatibilní s novými skupinami XTR Shimano (Di2 a mechanické)
– e: i Shock Auto standartně na Spice tým, volitelně na Spicy 527
– nové SAG měřidlo pro snadnější úpravu
 

×

Splátková kalkulačka ESSOX

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.