PRO RACE (MTB)

Nyní jsou k dispozici ve standardech 27,5″ nebo 29″. Rám ProRace byl kompletně přepracován. Naši technici začali od nuly a byl navrhnut nový model, který je ještě lepší než jeho předchůdci. Je modernizován, s revidovanou geometrií, vnitří vedení kabelů (na Carbonových modelech), kompatibilita s novým Shimano XTR…

Carbon verze 2015 ProRace je vyrobena z několika různých vláken pro optimální poměr odpor / tuhost: HR, IM a HM jednosměrných vláken předního trojúhelníku. Rám je ze 100% slitiny 6061.

Důležitou novinkou ProRace 2015 je větší velikost třídění. Existuje 5 velikostí rámů, narozdíl od loňského roku(4 velikosti). Velikosti XS a S jsou k dispozici s koly 27,5″ a velikosti L a XL s 29″ koly. Velikost M má možnost volby, s ohledem na zvolení jezdce.

S průměrem sedlové trubky 27,2 mm a dalších nadrozměrných trubek, má nový ProRace bezkonkurenční převodový poměr komfort /  výkon. Navrženo pro vítězství!

K dispozici také na programu Ultimate!

2015 ProRace vlastnosti:
– 100% nový rám
– Carbon verze: 24t (vysoká odolnost), 30t (meziproduktový modul) a 40t (vysoký modul), monocoque přední trojúhelník
– Hliníková verze: slitina 6061
5 velikostí rámů:
– 27,5″ kola: XS, S, M
– 29″ kola: M, L, XL
– Nová geometrie: kratší řetěz pro lepší manipulaci
– Integrovaný head set a vnitřní vedelí kabelů na verzi Carbon
– 27,2 mm sedlový trubka pro větší pohodlí
– Kompatibilní s novou skupinou Shimano XTR (Di2 na verzi Carbon)
– Kompatibilní s teleskopickou sedlovkou
– Kompatibilní s 2,35″ pneumatikami
– D direct připojený přesmykač
– Nový OST+

×

Splátková kalkulačka ESSOX

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.