ANGLE OPTIMIZED SUSPENSION

+ Plynulá jízda
+ Lepší trakce
+ Větší jistota při jízdě 

Technologie využitá na kolech GT Force, Sensor a Helion 

ANGLE OPTIMIZED SUSPENSION

Energií se neplýtvá. Exkluzivní odpružení A. O. S. je jedním z nejefektivnějších systémů na trhu. Při šlapání se neztrácí energie, takže můžete jet bez obav ze ztráty energie přes všechny nerovnosti, na které narazíte. Nižší ztráty energie při překonávání překážek vám umožní jet do kopce, z kopce či po rovině s vyšším výkonem než kdy jindy.

Udržujte kontakt. Zanechte kola na zemi a ne ve vzduchu s odpružením A. O. S. Systém má umístěn hlavní čep velmi vysoko a při nárazu má zadní kolo dráhu směrem dozadu nahoru. Díky tomu lépe pohlcuje síly od překážky a neztrácí se rychlost.

Šlapejte plynule. Systém A. O. S. má plynulejší šlapání v jakémkoli terénu díky tomu, že odděluje síly šlapání od pohybu odpružení. Základem systému je díl PathLink, který minimalizuje nechtěné prodlužování řetězové linky a zpětné rázy do pedálů při šlapání.

×

Splátková kalkulačka ESSOX

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.