Nový Cannondale Synapse

Ať už vás cesta zavede kamkoli, na nový model Synapse od výrobce Cannondale se můžete plně spolehnout v jakékoli situaci. Všestrannost a komfort je to, proč byl Synapse sestrojen. Dle slov výrobce se jedná o nejvšestrannější a nejkomfortnější silniční stroj.

 
Snímek obrazovky 2022-01-19 v 9.19.00

 

Konec roztěkanosti, zapomínání doplňků a neustále vybitých baterií. Je tady Cannodale SmartSense, unikátní ekosystém, který může být nově součástí vašeho silničního kola. A spolu s ním přichází i nový Cannondale Synapse - první vlaštovka z kategorie karbonových endurance silničních kol, kterou kdy Cannondale vypustil. Nyní můžete jet rychleji s vynaložením menší síly a zároveň se budete cítit na silničním kole tak bezpečně, jako ještě nikdy předtím. 

Nejdřív o samotném Synapse. Pohodlí - možnost objemnějších plášťů, až do šíře 35mm a vzpřímenější jízdní poloha. Pro naprostou maximalizaci komfortu byla při vytváření rámu použita technologie Proportional Response zajišťující nejlepší výkon bez ohledu na unikátní stavbu těla každého cyklisty. Rychlost - z hlediska aerodynamiky se nový Synapse inspiroval od nejrychlejšího kola planety - Cannondale SystemSix. Všestrannost - od rychlých vyjížděk až po ty nejdelší túry, úchyty pro brašnu, tři lahve a plnohodnotné blatníky. A když se venku budou "ženit všichni čerti", tak stačí upnout Synapse do trenážeru pomocí přídavných nástavců na zadní ose. Sebevědomí - právě tady hraje klíčovou roli systém SmartSense, díky integrovanému radaru a světlům jste na silnici daleko více vidět a máte větší přehled o situaci.

A co je vůbec ten SmartSense? Jde o inteligentní systém světel a radaru, napájený jedinou baterií a zajišťující aktivní interakci mezi jezdcem, jízdním kolem a okolím. Co systém SmartSense obsahuje? 

CANNONDALE WHEEL SENSOR

10

Šikovné zařízení, které už nyní spoustu z vás zná ze svého kola. Tento sensor funguje v ekosystému SmartSense jako aktivační jednotka. Skrz aplikaci Cannondale ve vašem smartphonu je schopen nabídnout údaje o trase, rychlosti, spálených kaloriích a upozorní vás i na pravidelný servis kola

PŘEDNÍ A ZADNÍ SVĚTLO

Snímek obrazovky 2022-01-19 v 8.51.09Snímek obrazovky 2022-01-19 v 8.51.38

Automatizovaný systém světel, u kterého můžete využít výchozí či osobní nastavení. Intenzita světel je automaticky regulována podle světelných podmínek a podnětů z okolí.

RADAR a display GARMIN VARIA

11

Často nazývaný jen zkráceně "radar" se stal mezi cyklisty synonymem pro bezpečnou jízdu na silnici. Informuje cyklistu o blížícím se vozidle a je plně kompatibilní s cyklopočítači, chytrými telefony i sportovními hodinkami. 

Displej radaru ukazuje rychlost, vzdálenost a pomocí vizuálních a zvukových efektů i počet blížících se vozidel. Pokud používáte radar spolu s cyklopočítačem, tak stačí displej radaru odpojit z předního světla a sundat z řídítek. Radar ale můžete využívat i s aplikací Cannondale ve vašem chytrém telefonu.

BATERIE GARMIN VARIA CORE

Snímek obrazovky 2022-01-19 v 8.49.07

Baterie ve spodní části vašeho rámu funguje jako zdroj energie pro všechno používané příslušenství. Po vyjmutí z rámu a připojení USB-C kabelu jde používat i jako powerbanka. Nejdůležitější je, že se jedná o jedinou součást celého ekosystému, kterou budete nabíjet.

JAK TO CELÉ FUNGUJE?

Pokud si nastavíte funkci AutoWake, tak se celý systém probere při rozjetí kola a jednotlivé součásti systému se adaptují na dané podmínky. Ze systému SmartSense ale nejvíce vytěžíte pomocí aplikace Cannondale, která je k dispozici zdarma pro iOS i Android

Systém SmartSense zatím najdete na karbonových modelech Cannondale Synapse 1, 2 a 3. V závislosti na výbavě nesou jednotlivé modely označení RLE, RL nebo L (R = radar, L = světla, E = elektronické řazení).

 

Pohodlí, rychlost a navýšená bezpečnost

1

Hladká jízda

Synapse disponuje příjemným pohodlím v podobně nenápadně řešených flexibilních zón. Zadní vzpěry, sedlová trubka i sedlovka jsou schopny pohltit drobné i větší nerovnosti, ale přitom nabízí solidní tuhost, kterou od vašeho silničního kola očekáváte.

2

Rychlost

Lehká a elegantní karbonová konstrukce. Decentně tvarované rámové trubky dodávají modelu Synapse specifický design a dokonalou tuhost. S novým modelem Synapse doslova poletíte.

3

Všestrannost

Na modelu Synapse se můžete vydat kamkoli se vám zachce díky vyvážené jízdní pozici, sebejistému ovládání, průchodnosti pro pláště do šíře 35 mm, jež vám nabídnou pohodlí a jistý záběr, a nadstandardnímu vybavení v podobě světel, radaru či úchytů pro blatníky a košíky na lahev.

4

Sebevědomí

Jistá jízda, navýšená viditelnost a lepší povědomí o tom, co se děje kolem vás. Náš nový ekosystém SmartSense otevírá prostor ještě lepším zážitkům z jízdy.

 

 

5

Široká škála schopností

Prostupnost pro pláště do šíře 35 mm vám umožní brázdit asfaltové koberce s vyšší dávkou pohodlí a přilnavosti. V deštivém počasí vám přijde vhod předpřipravený systém pro uchycení blatníků plné délky.

 

6

Výjimečně hladká jízda

Komfort a ovladatelnost, jež vnímáte všemi smysly. Speciálně zkonstruovaný karbonový rám nabízí lehkou a elegantní jízdu, která nemá obdoby.

 

7

Vyladěno pro jezdce

Naše technologie Proportional Response zajišťuje každé velikosti rámu ideální pozici a optimální poměr tuhosti a poddajnosti nehledě na to, jaká je vaše tělesná výška.

 

8

Připraven na vše

S mnoha možnostmi uchycení se nabízí osadit model Synapse čímkoli, co budete během dne potřebovat. Ani déšť nový Synapse nezastaví.

 

8

Vybaveno technologií SmartSense

Vyšší viditelnost, lepší povědomí o provozu a více jistoty. To jsou znatelné přínosy, které získáte díky integrovanému ekosystému SmartSense. Vychutnejte si svoji jízdu s čistou myslí.

 

9

SAVE Bar

Pohodlí, elegance a nastavitelnost. Řídítka SAVE tlumí vibrace, mají čistý vzhled a jejich poloha je nastavitelná díky svému dvoudílnému designu.

 

Jakmile budeme mít kolo NA PRODEJNĚ V KOLAGO, dáme vám hned vědět na svých sociálních sítích.

 

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.